اسنپ چت نام برنامه فوق العاده و بی نظیر است ک توسط استودیو snap inc منتشر شده و توانسته میلیون ها نصب موفق از سرتاسر دنیا به دست بیاورد و درحال حاضر یکی از بهترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در ایران و خارج ایران است ! در ادامه با دانلودی ها همراه باشید . 

اسنپ چت چه ویژگی هایی دارد ؟

اسنپ چت یک شبکه اجتماعی خاص و بسیار محبوب است که توانسته با ویژگی های فوق العاده و بی نظیر خود مانند ایجاد افکت ها و حالت های مختلف برای عکس ها و زیباسازیشان ، طرفداران بسیار زیادی را به دست بیاورد و این آمار روز به روز درحال پیشرفت است . 

آخرین ورژن اینستاگرام را از دست ندهید ! دانلود اینستاگرام برای اندروید

با دانلود اسنپ چت عکس های فوق العاده و جذاب بگیرید !

با استفاده از snapchat ، شما میتوانید عکس ها و ویدیو های خاص خود را ظبط کرده و سپس با ابزار هایی که در دسترس شما است ، افکت های مورد نظر خود را به آن ها اعمال کنید و عکس های فوق العاده و بی نظیری بگیرید ! شما میتوانید چهره خود را به حالت هایی مانند گربه ، سگ ، بچه ، مرد ، زن و … در بیاورید و با امکانات قرار داده شده آن را برای دوستانتان ارسال نمایید . این واقعا فوق العاده است . 

افکت های واقعی و بی نظیر را در snapchat تجربه کنید !

این برنامه فوق العاده ، دارای انواع حالت ها و افکت های مختلف است که لذت استفاده از آن را بسیار زیاد میکند ! در کنار این همه ، افکت هایی با نام (واقعیت مجازی) وجود دارند که شما میتوانید با استفاده از آن ها خود را به حالت هایی واقعی در شکل های مختلف در بیاورید ! مثلا میتوانید در جای یک خواننده قرار گرفته و کنسرت اجرا کنید یا در حالت یک حیوان قطبی در آن طرف دنیا قرار بگیرید و حالت ها و حرکات اورا کنترل کنید ! اینها تنها بخشی از اسنپ چت بودند .

قابلیت گذاشتن استوری و لایو !

همانند برنامه اینستاگرام ، شما در اسنپ چت نیز توانایی استفاده از قابلیت استوری و لایو را دارید و میتوانید لحظات خود را به راحتی در قالب این دو فرمت در اختیار افراد دیگر قرار دهید ! واقعا فوق العاده و بی نظیر است .


شما میتوانید برای دانلود اسنپ چت به دانلودی ها مراجعه کنید . 

دانلود اسنپ چت جدید 2020 – برنامه snapchat 10.84.0.0 برای اندروید

دانلود موبوگرام ضد فیلتر برای اندروید

دانلود Bully 1.0.0.18 – بازی (بسیار فوق العاده) جی تی ای در مدرسه اندروید + فیلم بازی

دانلود بازی جی تی ای وی برای اندروید [صد درصد تضمینی] و برای همه گوشی ها

، ,های ,ها ,اسنپ ,چت ,فوق ,اسنپ چت ,فوق العاده ,و بی ,العاده و ,را به

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی مرجع دانلود رایگان نرم افزار Karen's receptions تعمیرات برق| تلفن| آیفون22794286 اخبار دنیای تکنولوژی gsm2file نفس بانو... مطالب اینترنتی گل سنگ مطالب اینترنتی